Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В този сайт съм от около две години и искам да благодаря за всичкия смях...Но ми е време ...да си лягам. Лека нощ!
Бисери 3,342 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо снегът не винаги е бял? - Защото тоалетните не винаги са безплатни... Жена се прибира късно вечерта през парка. Гледа зад нея върви мъж. Ускорява крачките, той също. Започва да тича, и той започва. Хвърля си чантата, поглежда – той продължава да тича. Захвърля си палтото, но той я настига и й се нахвърля. — Господине, нямам никакви пари! Нямам пари! — А аз безплатно! Безплатно! - Ти винаги ли се съгласяваш с жена си? - Не винаги. - А как се отнася към това? - Не се и досеща! Мъж всяка вечер ходел да пие и посред нощ се прибирал вкъщи пиян, където го чакала многострадалната му жена. Тя се оплакала на своя приятелка от непоносимата атмосфера в дома им и приятелката й предложила да опита нов подход. Посъветвала я вместо да му крещи, когато се прибере, да се отнесе към него със съчувствие. Същата вечер съпругът закъснял, както обикновено, но този път тя го посрещнала с топла целувка. Настанила го на любимия му фотьойл, донесла му пантофите и му направила чаша чай. Мъжът не вярвал на очите си. Къде били обидите и обвиненията? След малко жена му казала: - Става късно, скъпи. Струва ми се, че е най-добре да си лягаме. - Защо не? - изфъфлил съпругът. - И без това ще ми се карат, когато се прибера вкъщи. В гората имало мач и горските обитатели пратили стоножката за бира. Животните я чакали с часове, дни... накрая дошла. - Защо се забави толкова дълго? - Имаше табела: "Изчистете се обувките!"...