Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Извинете, върнали сте ми рестото с 10 лева повече! - Няма нищо, взимайте! Тъй или иначе са фалшиви!
Разни 1,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гларусът Гошо тръгва на автостоп за морето. Качва го открит камион превозващ празен кофчег. Завалява силен дъжд и Гошо влиза в ковчега. След малко камиона спира на двама махащи цигани. - А ва бате,ши на качиш ли до Бургас. - Качете се,отзад има още един. Качват се.Пристигат в Бургас.Шофьора пита Гошо,къде са се дянали циганите,след като не е спирал никъде,и е карал с 80. Гошо разказва какво е чул. - Мирко,ко ши кайш,да видим ли ко има вътре? Някой пръстен,някой часовник. - Страх май. - Няма страшну ва,той умря вечи. Гошо обяснява: - Аз само надигнах капака на ковчега,седнах и за секунда видях двама да се надпреварват,кой да скочи пръв. Някаква баба се обажда притеснена на пожарната: — Котката ми се качи на едно дърво и не може да слезе, можете ли да дойдете да я свалите? — Няма страшно, бабо! Ще огладнее и сама ще слезе. — А ако умре от глад? — Абе бабо, да си виждала някога на някое дърво скелет на котка? Снимката на къщата на Чък Норис през Google street view е просто снимка на счупена фото леща. - Защо не се жениш. - Ами не мога да си намеря жена. Майка ми не хареса нито една. - Тогава намери някоя дето прилича на нея. - И това направих, но баща ми не я хареса. - Кое е по-хубаво: кока-кола или бира? - Разбира се, бирата - никой не може да изпие за една вечер пет литра кока-кола.