Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В зоопарка. - Мамо! Купи ми слон! - А с какво ще го храниш? - С нищп! Тук е написано: "Забранено е храненето на слона!"
Разни 2,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо блондинката пуска трохички в тоалетната???? - Ами да храни тоалетното пате!!!! Според служителя: "Компа не ще да включи - викам оня шаман админа. Дойде, ’дигна ръце към небето, промърмори нещо неясно, завъртя ми стола 10 пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото, и пак промърмори нещо, включи компа и той тръгна! Пак дигна ръце към небето, каза "боже, боже" и излезе." По думите на админа: "Отивам при юзъра - тоя глупак така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел. Викам си "е нема такъв олигофрен", ама тихо да не чуе, развъртам стола и разплитам кабела, ритам компа по-далече под бюрото, включвам го, викам си "боже, пази ни от тая простота" и си излизам. Осем момчета гонят други четри и госпожата ги пита: -Защо се гоните? -Защото аз и другите седем момчета ще ставаме полицаи,а другите бандити. Един мъж от село решил да отиде в големия град и да се присъедини към мафията. <BR>Отишъл той при един от подчинените на шефа на мафията и казал: <BR>- Искам да дойда в мафията. <BR>- К’ва мафия бе? Няма мафия махай се. <BR>Отишъл нашия герой при шефа на мафията. <BR>- Искам да дойда в мафията. <BR>- К’ва мафия бе? Нама мафия чупката. <BR>Унил наши човек отишъл при Президента (И той бил в играта): <BR>- Искам да дойда в мафията. <BR>- К’ва мафия. Няма никаква мафия. <BR>Унил още повече нашия човек се прибрал в село и още като го видяли го попитали. <BR>- Влезе ли в мафията? <BR>- К’ва мафия бе няма никаква мафия. <BR>- Аре и тоя стана мафиот. Кой е казал 2-ра част: Приятелката ми е кучка Плуто Винаги съм искал да съм първи Папа Йоан Павел ІІ Х Един неграмотен Развали ми се будилника! Спящата красавица Стига толкова прелята кръв Дамска превръзка