Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дъщерята се обажда на майка си от Испания - Ало,зрасти мамо,со керса ма,добре ли сти сички? - Дубре смие,бут лачо,прати някой лев. - Нямам пари,само евро,бати ко прай? - Вечи ий дубре.Приди 6 мейца ходи за тел ма панна от стълба Преди 3 мейца мина през ТЕЛк и му дадаха пенция за нивалинус. - Ади,чау. - Чау
Разни 1,380 прегледа
Следващ →

Още вицове