Иванчо се прибира от даскало бесен! Тряска вратата и хвърля бележника си на масата... Учудени и леко уплашени техните го питат:
- Абе Ванка какво става бе чедо???
- Еми имам двойка по Биология - казал Иванчо.
- Е защо така? - запитали обезпокоени родителите.
Иванчо се обърнал и със заканителен тон казал:
- Не ме питайте, еми лягайте на дивана и почвайте да ми обяснявате как щъркела ме е донесъл!!!
- Моята жена вече пета година постоянно твърди, че имам любовница!
- И какво от това, нещо пречи ли ти?
- Ами вече няколко години я търся в офиса, но още не съм открил коя е!