Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървял един човек през пустинята с една железопътна релса на рамото и среща друг човек, който пък носел телефонна кабинка: - За какво ти е тази кабинка? - попитал първият. - Е, как за какво! Като си вървя през пустинята, ако ме срещне някой лъв и аз влизам в нея. Той обикаля около нея няколко часа и като му омръзне си заминава и така се спасявам. А, на теб закакво ти е тази релса? - Ами и аз като теб като ме срещне някой лъв започвам да бягам. Бягам, бягам и като се измора вече много и като видя, че лъва ме настига хвърлям релсата и тогава да видиш какво се вика бягане.
Разни 1,693 прегледа
Следващ →

Още вицове

Медицинска сестра вози болен на катафалка. Той стене: - Сестра, а не може ли да ме закарате в реанимацията?... - Не! Докторът каза в моргата - значи в моргата! Една рибка попитала мъжа си: - Скъпи, какво ще правим довечера? А той отвърнал: - Хайвер... Мъж се връща от командировка. Омаян е от обстановката вкъщи, нови мебели, нова техника.. - Жено ма, как купи тия нови мебели, за три месеца докато отсъствах - положил ръка върху 36 инчовия .. - Исках да те изненадам, спечелих от тотото, и не ти казах - усмихнала се доволно тя. Нашият кимнал с глава и влязъл в банята да се измие. - Скъпи, би ли пуснал водата да се напълни ваната, че да полегна малко в горещата вода. Нашият изпълнил молбата, а след това седнал пред новия телевизор да се нарадва на големия екран. Жена му полугола отворила вратата на хола: - Защо само два пръста вода има във ваната, защо не я напълни? - Еееее сега защо, ами ако вземеш да намокриш фиша.... Иванчо се прибрал целият в синьо. Майка му го попитала: - Иванчо, ти бил ли си се? - Да - отговорил иванчо. - Аз не съм ли ти казала да броиш до пет преди да се биеш? - Да, но майката Митко му казала да брои до две... На един човек му се ходило по голяма нужда, но нямало свободна тоалетна. Намерил сянка зад църквата и тъкмо се надупил, миряните започнали да прииждат на литургия. Погледнал - нагоре върви гръмоотвод. Посеркото бил на зор и без да му мисли се покатерил на църковния покрив. Блаженно свалил панталона и започнал да се облекчава. За късмет една от керемидите липсвала и ароматния товар попаднал точно в отверстието. В този съдбовен момент попът общувал с Бога: - Дядо Боже каквото ни дадеш, това ще ядем. Потресът у мирянските души бил кански, кога в ръцете на дядо поп пльоснала зловонната манна небесна...