Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Както знаете , Робин Худ крадял от богатите за да даде на бедните. И така, той направил това геройчно действие и срещнъл първият бедняк по пътя си и му казал: - Аз съм Робин Худ! Аз крадя от богатите, за да дам на бедните. И дал на бедняка една кесия с пари. А бедняка ахнал: - Олелеле!?! Богат съм! А изведнъж Робин Худ взел кесията със пари и казал: - Аз съм Робин Худ! Крада от богатите, за да дам на бедните!
Любими Герои 3,315 прегледа
Следващ →

Още вицове