Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Струва ми се, че знам защо Наполеон, спящ по 4 часа в денонощие, е бил странен, агресивен и искал всички да избие.
Бисери 3,049 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама влизат в бара. Единият пита другия: - Какво ще пиеш? - Каквото и ти. - Барман, дай две бири. - Тогава и за мен две. Мъж звъни на 166: - Полицията ли е? - Да - На комшията му носят дърва! - На кой му пука Г-не... (И му затъварят.) Той пак звъни: - Полицията ли е? - Да! - На комшията му разтоварват дървата в двора!! - Не ни интересува Г-не, и ако се обадите пак ще ви арестуваме за безпокойството ни!! - и отново му затварят телефона! Но, упорития звъни отново. - Полициятя ли е ? - Да подяволите!! Престанете!!! - Започнаха да цепят дървата на комшията, а от тях започна да пада бял прах. - Дайте адреса, до 2 минути сме там. Във рамките на тия 2 минути той звъни на комшията. - Ей комшу. Ще черпиш!! - Защо? - Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата. - Кои момчета?!?!? - Е кои! Онея дето миналата година ти копаха лозето. Който е приятел на всички, не е приятел на никого. Аристотел Реших да отслабвам по съвременен метод: да ям често и малки порции. С първата част вече се справям... Приятелската обич казва: "Ако някога се нуждаеш от нещо, аз ще съм тук "Истинската любов казва: "Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"