Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на вратата на магазин: "Магазина е затворен" отдолу зевзек добавил: "и магазинера също".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Струва ми се, че знам защо Наполеон, спящ по 4 часа в денонощие, е бил странен, агресивен и искал всички да избие.
Бисери
03.10.2017
3,049 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама влизат в бара. Единият пита другия: - Какво ще пиеш? - Каквото и ти. - Барман, дай две бири. - Тогава и за мен две.
Мъж звъни на 166: - Полицията ли е? - Да - На комшията му носят дърва! - На кой му пука Г-не... (И му затъварят.) Той пак звъни: - Полицията ли е? - Да! - На комшията му разтоварват дървата в двора!! - Не ни интересува Г-не, и ако се обадите пак ще ви арестуваме за безпокойството ни!! - и отново му затварят телефона! Но, упорития звъни отново. - Полициятя ли е ? - Да подяволите!! Престанете!!! - Започнаха да цепят дървата на комшията, а от тях започна да пада бял прах. - Дайте адреса, до 2 минути сме там. Във рамките на тия 2 минути той звъни на комшията. - Ей комшу. Ще черпиш!! - Защо? - Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата. - Кои момчета?!?!? - Е кои! Онея дето миналата година ти копаха лозето.
Който е приятел на всички, не е приятел на никого. Аристотел
Реших да отслабвам по съвременен метод: да ям често и малки порции. С първата част вече се справям...
Приятелската обич казва: "Ако някога се нуждаеш от нещо, аз ще съм тук "Истинската любов казва: "Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"