Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка среща бивш ученик: - С какво се занимаваш сега? - Метеоролог съм. - М-да-д-д...А беще толкова сериозен и честен, като малък.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Достойнствата могат да ти изневерят всякога, недостатъците - никога.
Бисери
03.10.2017
3,029 прегледа
Следващ →
Още вицове
В университетска библиотека момче пита момиче: - Имате ли нещо против да седна до Вас? Момичето отговаря на висок глас: - НЕ ИСКАМ ДА ПРЕКАРАМ НОЩТА С ТЕБ! Всички студенти в библиотеката започнали да гледат право към момчето и той наистина се почувствал смутен. След няколко минути тя тихо се приближила до масата на момчето и казала: - Аз уча психология и знам какво мислят мъжете. Предполагам, че се почувства смутен. Права ли съм? А момчето отговорилo на висок глас: - 1000$ ЗА ЕДНА ВЕЧЕР? ТОВА Е ПРЕКАЛЕНО СКЪПО! Всички хора в библиотеката шокирани изгледали момичето. Тогава момчето прошепнало в ухото й: - Аз уча право и знам как да накарам някой да се чувства виновен.
Пациент влиза при доктора: - Кога за последен път бяхте при мен? Пациента: - Преди четири години. Тогава ми казахте, че ми остава половин година живот и ми предписахте лечение. Доктора: - По всички признаци съм ви предписал неправилно лечение.
Учителката нарисувала на дъската ябълка и попитала: - Ученици, какво съм нарисувала на дъската? - Задник - отговорили учениците. Учителката се разплакала, излязла, след малко в стаята влетял директорът и се развикал: - Защо сте разплакали новата учителка и кой е нарисувал този задник на дъската?
Внезапен порой се изсипа над София, и всички девици се скриха в една телефонна кабина...
Живей, така че като умреш и дявола да запали свещ за теб.