Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, искам съвет за моя болен стомах. - Но аз съм доктор по философия! - По философия?! Какви ли болести няма на света!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- При нас в банката сред служителите по събиране на лошите кредити има един много як тип. Самия той, гад такава, три месеца не си връща кредита, а останалите служители се боят да го попитат даже...
Професионални
03.10.2017
3,077 прегледа
Следващ →
Още вицове
"В едната си ръка баба Илийца държала пистолета,в другата - бебето, а в третата- бунтовника." Из отговор на литературен въпрос на седмокласник
На един мъж му бил много дълъг-60см,никоя жена не искала да бъде с него.Затова отишъл при врачка да пита какво да прави.Тя му казала да отиде през девет земи в десета и там ще открие едно блато а в него-една жабка.Като я намери да я попита дали ще се омъжи за него-а тя като каже да-ще му се намали с 20см.Тръгнал той-вървял,вървял,минал през девет планини в десета-намерил блатото с жабката.Попитал я: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не. Намалил му се с 20см.А-рекъл той-добре.Ще я попитам още веднъж,ще се намали с още 20см и ще ми е много добре. Попитал той жабата още веднъж: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не,не и не!
За две неща жените съжаляват през целия си живот:"Защо се омъжих за него?" и "Защо не се омъжих за него?"
Двама пияници си говорят: - Кире знаеш ли, че Пешо е умрял от пиене? - А-а-а, не е само от пиене! И мезе е ял. - Абе, може... ама да знаеш, че е оставил цялото си наследство на дом "Майка и дете". - Е-й-й-й, той благороден излезе! Добър човек! И какво е оставил? - 5 деца!
Двама пияни в кръчмата. - Спасе, знаеш ли колко е часът? - Знам. - Благодаря...