Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имам лъвско сърце. И доживотна забрана да влизам в зоопарка.
Черен хумор 1,500 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек си построил страхотна вила в дива гора. Всичко било идеално, само дето имало много мечки. Принудил се той да извика специализираната служба за борба с мечките. Пристига някакъв мъж, нисък, дебел, мъкне някаква пушка и дърпа след себе си едно мърляво, малко кутре. Собственикът на къщата пита: - Какво е това,бе? - А, тва е Зефирчо, куче за лов на мечки! Зачудил се човекът, ама какво да прави, тръгнали към гората. Приближават голямо дърво и ловецът казва: - Значи, сега аз се качвам на дървото и подплашвам мечката, когато тя падне на земята, Зефирчо й изяжда топките. Ясно? - Ясно! - Някакви въпроси? - Мммм, абе... след като Зефирчо ще яде топките на мечката и ще я неутрализира, за какво ти е пушката, бе? - Ааа, пушката остава при тебе. Щото, ако вместо мечката падна аз, ти трябва веднага да застреляш Зефирчо! Двама пияни се прибират към къщи и единия пита другия: - Абе, ти колко луни виждаш? - Ами, ти на кой ред гледаш? - пита другия. Блондинка отишла в Технополис, харесала си телевизор и поискала да го купи. - Не може. - казал продавачът - Защо?! - Защото си руса. Блондинката си боядисала косата в черно и отишла пак. - Не може. - казал продавачът - Защо?! - Защото си руса. Блондинката си боядисала косата в червено и отишла отново. - Не може. - казал продавачът - Защо?! Боядисах си косата два пъти! - ТОВА НЕ Е ТЕЛЕВИЗОР! ТОВА Е МИКРОВЪЛНОВА ПЕЧКА!!! Две блондинки влезли в магазин за папагали. Видяли един зелен и едната блондинка попитала: - Защо този папагал е зелен? Другата отговорила: - Ами не знам, ама май още не е узрял. В гробищата вървял един 4овек и по едно време чува някакъв глас отнякаде. Поглежда надоло и кво да види..една рака махала нагоре и се виждало до нея някаква уста, от която излизат викове: -Помощ, помогнете ми, аз не съм мъртав, аз съм жив! Когато чул тези неща човека, тои утишъл до мъртвеца и почнал да удря с крака си раката му и главата и да вика: -Ти не си жив, ти си зле погребан! !