Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Рекламен билборд в Австралия: "Осем от десет мъже пишат с писалка "Parker". Отдолу дописано: "А какво ПРАВЯТ с нея другите двама?"
Бисери 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колумбийските наркокартели са сериозно обезпокоени от все повече увеличаващия се сред младежта алкохолизъм. Треньора на ЦСКА решил да купи Роналдиньо! Отишъл при шефа и му казал, че нищо дргуо не ще, само Роналдиньо! И мислили, кво ли не правили - взели го! Почнал шампионата, минали няколко мача - Ронадиньо седи се резерва! След поредната загуба журналист пита треьнора: -Г-н треньор, вие дадохте за 1 играч 100 милиона евро, а сега го държите резерва! Защо го правите? -Той не ни пасва на тактиката! -Ти нормален ли си бе? Как най-добрият играч в света няма да ти пасва на тактиката? -Еми тактиката ни е следната! Ако защитник владее топката, отнемат му я, прави фал, бави играта! Ако крилото владее топката, отнемат му я, прави фал, бави играта! Ако нападател вл... -И какво общо има това с Роналдиньо? -Мани го тоя бе! Тоя въобще не губи топката!!! Вярна на новият си имидж, Лили Иванова кара бясно с мотора си по магистрала "Тракия". Спира я полицай: - Сто и двадесет!? Лили Иванова: - Не-е, каската ме състарява. В аптеката пред витрината стои замислен 20-годишен младеж. Аптекарката: - Младежо, да ви помогна! Какви презервативи? Младежът (тъжно): - Късно е. Някакви памперси да ми препоръчате? На един остров живеели 5 слона. На острова имало само 1 палма. Единят слон се качил на палмата.Защо? За да види за нападатели! Вторият слон се качил на палмата.Защо? За да играе с другият на сантасе! Третият слон се качил.Защо? За да им брои точките. Трети слон се качил.Защо? Да играят на 3,5,8. Четвъртият се качил.Защо? За да има каже че ако още един слон се качи ще се пребият. Петият се качил.Защо? Еми то е логично - защото е мразел другите 4 слона...