Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж тича в районното и вика: — Стрелях по тъща си, вкарвайте ме в килията! — Тя умря ли? — Ако беше умряла, за какво щеше да ми е да се крия тук!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Наскоро спорих с боксьор. Кой беше прав не помня.
Разни
03.10.2017
1,354 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се прибира много късно. На сутринта жена му го пита: - Къде беше снощи? - Не е вярно, кой ти каза.
Върви си заека през гората, а насреща му се задава някакво много странно животно. - Какво си ти ? - попитал заекът - Аз съм слонокоз. - отговорило животното - Как така слонокоз ? - попитал заека А животното отговорило: - Ми ... така - срещнали се слона и козата, харесали се, станала заварката и аз съм резултата. - Ми ок. - съгласил се заека и продължил по пътя си. Повървял още малко а насреща му още по - странно животно .Заекът го попитал : - Ти какво си ? - Аз съм мечкопор . - отговорило животното - Е как така мечкопор ? - полюбопитствал заека А животното отговорило: - Ми така - срещнали се мечката и пора, много се харесали, станала заварката и аз съм резултата . Заека кимнал и продължил нататък. По едно време усетил как нещо жужи над него. Обърнал се и видял една муха : - А ти какво си ? - попитал заека - Аз съм конска муха . - отговорило животното А заека извикал: - Абе я стига се ебавайте с мен уе !
По голямото циганче се кани да излиза: - Къде ши ходиш ва бате? - До супера да пазарувам. - Ако не та хванат,купи и на мен нещо ва.
Знаете ли, че само в България депутати гласуват с чужди карти, само у нас може да се види пряко по телевизията как самите "законотворците" нарушват закона... ---------- Шефът на парламента преди около две години беше обещал, че повече няма да има гласувания с чужди карти, но и днес 26.11.2004 имаше...
Не искам да срещна най-умната и най-красивата жена, искам да срещна жената, заради която си струва да си изтрия Фейсбука!