Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако те е страх от спам, не влизай в интернет...
Програмисти 3,268 прегледа
Следващ →

Още вицове

Табелка на бръснарски салон: "Поради ремонт, бръснем отзад" Внезапно се връща мъжът в къщи от командировка ранна сутрин. Любовникът успява в последния момент да изкочи на балкона, хванал за перилата и виси и чака удобен момент за оправяне на ситуацията. Виси час, два, вече се съмва: Минава циганката от "Чистота", която мете тротоара: -Господине, ти си виси, само малко та моля да вдигнеш краката да подмета отдолу... ! - След световното по футбол в ЮАР, Генко стана някак одухотворен, Искра му вика, а той само се усмихва... - Какъв ти одухотворен?! Той просто оглуша от вувузелите. Кметът на едно село в миналото имал особен навик.След всеки въпрос обичал да казва "там дека требе".И ето как посрещнал новата даскалица в кметството: -Добре дошла,как се казвате,там дека требе? -Откъде сте родом,там дека требе? -Госпожица ли сте,там дека требе? Една 80-годишна баба се почувствала зле и решила да отиде на гинеколог. Влиза тя и доктора я пита: - А вие за какво сте тука? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той, ама к’во да й каже (та тя е на 80 години), и решава да я избъзика. - Ами бабо, бременна си. - А бе чадо, как ще съм бременна та виж на колко години съм. - Това е бабо - бременна си. Излиза дъртата и недоверчиво си дрънка "Ше отида азе при друг доктор". Тъй ама първия доктор звъни на колегата и му казва каква е работата та и той да я избъзика. Влиза бабата, а доктора я пита: - А на вас какво ви има? - Ами докторе, на преглед. - Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той и й казва: - Ами бабо, бременна си. Бабата става, облича се, и на излизане измърморила: - Ей, майка му стара, на днешно време и на средния си пръст да нямаш вяра.