Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Звъни телефона в три през нощта: - Ало! И ти ли не спиш...
Разни 1,677 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Манго му дали премии и той завел семейството на баня. Шляпали циганетата във водата, играли и се пръскали. Като прогизнали съвсем излезнали да си ходят щото вече и работното време свършило. Едното циганче рекло на баща си: - Тате, туй банята било хубаво нещо. Догодина нали пак ще дойдем? Учителката историчка: - Ученици, как оценявате моето присъствие във вашия клас? - Какво ти присъствие госпожо, то си е чисто робство, не го слушайте министъра на просветата! - казва Иванчо. До една година на трапезата ни щяло да има месо от растения. Окей. Ще ям такова месо, само ако растението преди това е изяло едно хубаво прасенце. Една блондинка умряла и никой не знае от какво. Решили да направят аутопсия. Отворили и черепа. За изненада на всички вътре нямало нищо освен един косъм, който минавал от едното ухо до другото. Чудили се какво да правят и решили да го отрежат. Отрязали го и и паднали ушите! На брега на реката седи рибар и лови риба. При него идва един местен жител и казва: - Извинете, често ви виждам тук... - Да, пет години вече идвам тук. - Нима не знаете, че тук нямам никаква риба? - Ами преди година-две почнаха да се появяват такива подозрения в мен...