Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Какво казва на раздяла един вампир лезбийка на друг вампир лезбийка? - Ще се видим следващия месец...
Професионални 3,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

На органите на едно тяло им отпуснали пенсия. Но пенсията била само една. Органите направили събрание за да решат на кого да я дадат. Един викал "На сърцето", друг "На черния дроб". Доста време спорили. Някъде от дъното на залата се обадил един орган: - Дайте пенсията на мен! Аз цял живот съм работил в тъмни и влажни пещери, на висока температура, в лоши условия и сега съм уморен. Аз искам пенсията! Председателят на събранието: - Какъв си ти дето се обаждаш там в дъното? Я стани да те видим кой си! Органът: - Охоо.... Аз ако можех да стана щях ли да искам пенсия!?! Тогава органите единодушно решили да дадат пенсията на него. И от тогава до ден днешен този орган се пенсионира пръв. Марийка се оплаква на майка си: - Mамо, тате каза да не ходя с Йванчо, щото ми бил брат. Mайката казва на Марийка: - Не го слушай, той като че ли ти е баща... Един ден Зайо Байо се разхолждал в гората и по пътя си срещнал странно животно. - Какво си ти? - попитал Зайо. - Мечкопор. - Е как така мечкопор?! - Ами срещнали се мечката и пора... харесали са се и... По-нататък както си вървял и над него "Бжжжжжж" - Какво си ти? - Конска муха. - Абе я не се засягай с мене!!! Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може. Лети блондинка над Атлантическия океан. Целия полет напрегнато гледа през прозореца. Стюрдесата обезпокоена я пита: - Лошо ли ви е, госпожице? - Не, просто не мога да ги видя линиите, как им беше името? - ??! - О, сетих се, меридиани! Вчера цял ден ги гледах на глобуса! Подготвях се!