Поручикът разказва:
- Снощи бях при графинята, но неочаквано се прибра нейният
съпруг.
- И какво направихте?
- Защитих честта на офицерския мундир!
- Как?
- Набих всички голи мъже в гардероба, след като се намъкнах
вътре и аз.
Цитат от IRC:
Моля ви да ми обясните как да сканирам едни снимки. Аз нямам скенер, но един мой приятел ми каза че може и без скенер като залепя снимката на екрана на компютара и натисна "Print Screen". Направих всичко както трябва. Залепих снимката на монитора с тиксо и натиснах копчето. За съжаление не се получи. Моля кажете ми да не бъркам копчето което да натисна или какво трябва да направя. Може ли да е от монитора ми???