Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В галантерията: - Дванайсет лева за тази вратовръзка?! За тия пари мога да си купя обувки! - Точно така, но съгласете се, глупаво е да ходиш с обувки на шията.
Разни 2,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, има ли си други мъже преди мен? - Разбира се, че не, кълна се в детето си. Дядо Бог решил да разхвърля малко тъпанари из университетите в страната. Взел един самолет под наем и започнал акцията. Минали над Софийския. Помощникът попитал: - Дядо Боже, тук колко да хвърлим? - Пусни 2-3 хиляди! Изсипали ги. Минали над шуменския, помощникът пак пита: - Ами тук каква бройка да пуснем? - Айде да са 1-2 хиляди! - рекъл Господ. По едно време прелетели над ПУ "Паисий Хилендарски". - Господи, ами тук? - Абе ти луд ли си, бе? Та ние от тук ги товарим. Стои заека на пънче и пише. По едно време, покрай него минава лисицата и го пита: - Какво пишеш, Зайо? - Дисертация. - За какво? - За това - как зайците ядат лисици! - Че къде си виждал такова нещо? - Ела с мене и ще ти покажа... След известно време Зайо пак седи и пише нещо. Минава Вълкът: - Какво пишеш, дългоухи? - Дисертация за това, как зайците изяждат вълците! - Ти да не си откачил?! - Абе ти ела с мене и ще ти покажа... Следваща картина: заекът пише, идва мечката: - Какво пишеш? - Дисертация на тема: Зайците поголовно изяждат мечките!!! - Да не си друсан, бе Зайо? - Ела с мене и ще ти покажа... Последна картина: пещера, пълна с лисичи, вълчи и мечи кости. В средата, огризвайки кокалче, лежи огромен лъв. ПОУКА: Важна е не темата на дисертацията, а това, кой е твоя ръководител! Келнер отваря бутилка. Тътен, грохот, кълба дим, от които се появява брадато лице с чалма. Клиентът: - Какво е това? - Това ли... това е джин! - Но аз си поръчах шампанско! Донесете книгата за жалби! Взимат интервю от борче: - Аз врагове нямам... Може би - само един. (Звъни телефона) - Минутка само... "Ало, да...Разбрах.!" - та ви казвах значи - аз врагове повече нямам.