Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лисицата и вълкът си определили среща. Отишла лисицата първа и цели два часа висяла да си чака гаджето. Накрая вълкът дошъл и тя бясна го попитала: - Абе, ти къде беше досега? Не те ли е срам? Вълкът гузно отговорил: - Ами идвах насам, обаче по пътя срещнах Кевин Костнър и като се почнаха едни танци...
Животни 3,475 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отищал човека на гости у приятели. Яли, пили. Дошло време да си лягат. - Къде ще ме сложите да легна? - попитал гостенина. Домакинът казал: - При беба ли ще спиш, или тук, в хола на канапето? "Какви бебета, да си легна тука в хола на спокойствие" - помислил си гостинина и казал: - Ей тука да си легна аз, да не претиснявам бебе. Станал сутринта гостинина и влезнал в банята. Вътре много здраво момиче - красавица. - Ти коя си? - попитал гостининът. - Я сам Беба, ти кой си? - А я сам путьо. Стои си 1 бутилка Хайникен край пътя,минава след 1 година един човек гледа гледа вика си бутилка от Хайникен,ама сигурно е изветряла,минава след 2 години 2ри човек гледа гледа си вика ехх това беше някаква марка бира ама каква беше незнам,минава след 3 години 3ти човек и вижда пак бутилката и си казва,това беше някакъв вид алкохол,ама какъв беше незнам,след 4 години минава човек и поглежда бутилката и си казва,това алкохол ли беше,небеше ли непомня както и да е по-добре да я оставя и я подминава,минава след 5 години германец и вижда бутилката, ГОСПОДИ ОТКРИХ ТЕ И СЕ РАЖДА НОВАТА ВЯРА ХАЙНИКЕН! По време на съвещания: - Господин Иванов! Жена Ви моли да се обадите по телефона! - Жена ми ли??? Моли???! Не. Това не е жена ми!! - Ало! Водоснабдяване ли сте? - Да, "Софийска вода" сме. Да не Вие спряла водата? - Не, не e спряла. Тече си вода... - Какъв е проблемът тогава? - При тази сметка очаквах да тече поне "Ариана"... Двойка в леглото... Тя, шепнейки: Спиш ли?.. Той: ъхъ, спя... минава полвин час... Тя: Спиш ли?.. Той: ъхъ, спя.. минава още половин час Тя: Спиш ли? Той: Уф, нали ти казак, че спя! Тя: Извинявай, добре. спи..сутринта ще поговорим... Той: НЕ! Писна ми! Казвай какво? Тя: Ти кой си?..