Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Интересна статистика: "По данни на Статистическия институт, всяка година в България се наблюдава интересна закономерност: по време на Великия пост числото на вярващите рязко спада, а на Великден пък рязко се увеличава"
Бисери 3,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Твоето сърце бие така бързо. Искаш ли да ми кажеш нещо важно? - Докторе, стига сте се подигравали на моята тахикардия! В час по биология се задава въпрос: - Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчали, само Иванчо вдигнал ръка. - Кажи бе, Иванчо. - Ами госпожо калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. - Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! - изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: - Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? - К`во ма? - Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! - Ами че не е ли така? - Не е господине. Калкана е сплескан, защото водата му оказва влияние и така налягането го сплесква. -Ами добре де, ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? -Ами незанам. -Щото е бил там и е гледал за т`ва. Отишъл един мъж в една кръчма и почнал да запива доста сериозно. След 5-тата ракия забялязал, че в единия ъгъл на крачмата има едно канарче, което много му харесало. Извикал той сервитьора и го попитал. - Колко струва това канарче. - Ами господине много е скъпо. - Е скъпо, скъпо, колко скъпо. - Еми 200 лв - А еми добре тогава, опечето го. Сервитиора се учудил, но решили да го опекат. Опекли го те и казали на клиента. - Господине, канарчето е опечено. - Добре, много хубаво. Значи викате 200 лв, така ли? - Да господине, казахме ви, че е скъпо. - Добре тогава, отрежете ми за 2 лева. Говорят си затворници: - За какво лежиш? - За нищо. - Всички така разправят. - Но аз наистина за нищо! Откраднах един портфейл, в който нямаше нищо! Ако много ви се иска с някой да си початите, но в кюто никой не ви пише, то поставете си статус "Не безпокойте!"...