Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кои традиции са най-популярни във вашето семейство? - Да ме пращат до магазина, веднага щом се съблека!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Чък Норис знае всичко, което може да се знае. Освен значението на думата милост.
Любими Герои
03.10.2017
3,265 прегледа
Следващ →
Още вицове
Марийка пита майка си: - Мамо, когато се прави любов, кой забременява? - Как кой? - учудила се майката.- Този, който е отдолу! - Тогава Иванчо е жив зян!
Срещат се двама алкохолика: - Пешо, искаш ли да пийнеш? - Не, сега не ми се иска. Минават десет секунди. - А сега?...
Отишли бригада борци при собственика на едно магазинче и му казали: - Брато - ще ни плащаш рекет от днес нататък! Собственика въздъхнал примирено и казал: - Ами добре...по колко трябва да плащам? - Ами ти по колко можеш? - попитали го борците - Аз не печеля много - казал човека - но мога да ви давам по 1/3 от печалбата-не повече. - Чакай да питаме шефа това достатъчно ли е! - казал един от борците Обадил се на шефа си по мобифона и казал: - Шефе - тоя казва че не можел да дава повече от 1/3 от печалбата...това достатъчно ли е? - Не е достатъчно! - ревнал Шефа - Той да не се прави на беден! Каква 1/3 ?? Кажете му че 1/5 трябва да дава!
През зимата Иванчо и Марийка правят снежен човек. Когато човекът е почти готов Иванчо казва: - Отивам да донеса един морков. Марийка го подсеща: - Донеси един и за нос.
Любопитно, кога ли някой ще се сети, че докато ГДБОП гонят всички тракери, сайтът www.find-bg.com си функционира с не само с тракер, и с http каталог!?!(справка: http://search.find-bg.com/search/index.php ) А може и никой да не се сети. Не казвам, че има някаква връзка, все пак е нелепо да се говори за конспирации, така че не може да не е случайно, че find-bg е собственост на Пауърнет. Пауърнет е собственст на Жоро. Жоро е от Банкя. Кмета е от Банкя. Жоро беше в предизборния щаб на кмета, преди да стане кмет. Кмета стана кмет. Пауърнет окабели и доставя интернет в мола на Стамблоийски. замунда, арена и другите тракери са разчекнати. на find-bg работи не само тракера, но и файловия http сървър с каталог и търсачка…