Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Да бе с "Правец" седяло, не би Windows видяло!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Разговор между два първокласника: А: Искаш ли да знаеш как да свалиш всяко момиче, което ти хареса, бързо и лесно? Б: Разбира се ( : А: Много просто - десен бутон на мишката и след това "запази изображението" . . .
Ученически
03.10.2017
2,977 прегледа
Следващ →
Още вицове
- За пореден път нашите национали зарадваха милионите футболни запалянковци. Този път това бяха феновете на чешкия национален отбор.
- Тате, скоро ще имаш рога - изрича насаме малкият Гошко. - Откъде знаеш, момчето ми? - Ами чух мама да казва на чичо Мишо от съседния вход, че щяла да ти сложи рога.
След дълъг ловен ден, на вечерта старшия авджия вика колега: - Тук ли са всички? - Всички са тук! - Слава Богу! Значи, все пак съм уцелил някакво животно.
- С любовта е същото, като с гъбите. - В какъв смисъл? - Когато човек забележи, че е сгрешил - вече нищо не може да си помогнеш...
Две приятелки си говорят: - Знаеш ли какво ми се случи миналата седмица, когато мъжът ми замина в командировка... Отидох на фризьор, направиха ми хубава прическа, маникюр, педикюр... След това си купих хубава рокля, вечерта отидох на ресторант..с един страхотен мъж. Вечеря на свещи, цветя, романтика, музиката свири само за нас... След това в скъп хотел правихме секс цялата нощ до сутринта... По-красива нощ не съм имала през живота си и... и... и... ! - И какво, какво стана после? - И какво, нищо. Прибра се мъжът ми от командировка и ме прееба по своему...