Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по - добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е педесет на педесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по - лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон!
Студентски 3,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри спорили на кого сина му е по-тъп. Хванали се на бас и първия извикал своя син и му казал: - Ето ти 10 лева иди и ми купи БМВ! И той тръгнал. Втората мутра казала: - Това не е нищо. Гледай сега. Извикал той сина си и му казал: - Иди вкъщи и виж дали съм там. И той тръгнал. След малко двамата синове се срещат по пътя и си казват: - Мале да знаеш моя баща колко е тъп! Праща ме да му купувам БМВ, а то днеска е неделя и нищо не работи! - А моя е още по-прост! Изпращаме да отида до нас да видя дали е там, а не вземе да се обади сам, има толкова GSM-и. - Николайчо кой е Димчо Дебелянов? - Ооо, госпожо нямаме такъв нашия клас Някои казват ваканцията на учениците да е колкото ваканцията на депутатите... Е,стига де, всички искаме по-дълга вакация,ама чак пък хич да не се ходи на училище... Две ескимосчета отишли на небето.... Свети Петър: - Ще си казвате ли греховете или аз да питам? Ескимос 1: - Абе, има ли, Свети Петре, бели жени? Свети Петър: - Има, разбира се!? Ескимос2: - А, има ли, Свети Петре, черни жени? Свети Петър: - Има и черни?! Защо? Ескимос1: - А, има ли такива, дето отпред са бели, а отзад черни??? Свети Петър: - Ее, такива няма...!? Ескимос2: - Видя ли бе, тъпак, казах ли ти, че сме ебали пингвин!!! Борбата с малките кражби у нас е безсмислена, затова пък борбата с големите кражби е само мислена.