Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не било Стара планина, а Стара сланина...
Бисери 3,032 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама руснаци си стоели в студа и към тях се приближава куче захапало бутилка. Единият казал: - Я, виж, най-добрият приятел на човека! - Да, и с него куче! - отвърнал другият. През една дупка на стената бай Петко обичал да гледа своята съседка как мете двора облечена с къса роба. Но веднъж,бабата го сгащила и закрещяла: -Що не запушеш тая дупка бе дядо? А дядото тъжно отговорил: -Нямам сили вече,старо.Да бях млад хубаво щях да я запълня аз тая дупка. Продал един бизнесмен на друг евтино пет тона банани. След някой ден, този който купил звъни на продавача: - Твоите банани не може да се ядат направо! - Кой ти яде банани? Трябва да се продават! - За какво учиш? - Икономика и управление на транспорта!!! - Да беше казал направо - кондуктор. Старшината пита пред строя: — Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: — Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината: — За особено глупавите повтарям: на бронетранспортьора!