Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Семейство си купува нова кола. Бащата качва шестгодишния си син, за да го повози. След завръщането малкият се хвали на майка си: - Беше много хубаво. По пътя изпреварихме трима идиоти, седем говеда, петима глупаци, девет мърльовци и една маймуна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Във всеки от нас спи геният. И с всеки изминал ден, все по-дълбоко.
Разни
03.10.2017
1,071 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един шаман бил осъден на смърт чрез разстрел: - Не ме убивайте! Аз мога да повдигам предмети с поглед! - казал шаманът. - Я да видим как ще повдигнеш тоя стол! Шаманът се помъчил и най-накрая успял да го повдигне. Но в същото време някой свирнал и столът паднал. - Я повдигни е тая маса! Шаманът пак се помъчил и повдигнал масата, но някой пак свирнал и масата паднала: - Абе, я вдигни пениса на тоя старец! Шаманът вдигнал пениса на стареца. Но тогава старецът извадил два патлака и казал: - А някой свирне, а съм му ебал майката!
Полунощ. На вратата на Иван Костов се звъни. - Кой е? - пита Иван Костов. - Стопанска полиция! - Уф, пак сънувам кошмари.
Eдин дядо отишъл в един магазин да си купи риба. Застанал пред един аквариум и гледа една шарена риба. Пита продавача : — Рибата прясна ли е? — Ами … разбира се! Не виждате ли, че е жива?! — Е … то и бабата е жива ама …
Две мутри пътуват с БМВ-то и единият решава, че е гладен. Виждат табела, на което пише „Банички“. Гладният казва на другия: — Спри тук да хапна! — Как пък реши, че има ядене? — Ми, виж табелата… Пише „Банички“… — Ти луд ли си, бе? Как ще им вярваш на тия табели! — Що бе? — Ами, оня ден гледам табела, на която пише „Жени“. Влизам, а пък то тоалетна…
"Съобщение на пресцентъра на Народното събрание": След като избра кабинета на Пламен Орешарски, тройната коалиция в парламента - БСП, ДПС и Атака, гласува закон, който забранява на депутати с настинка да идват на работа. Причината е, че някой от тях ако кихне, маже да падне правителството.