Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Аз съм шотландец. - А защо сте с панталон? - Защото съм травестит.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Статистиката показва, че девойките, които в 9-ти клас има за какво да ги гледат, в 11-ти вече има за какво да разказват.
Бисери
03.10.2017
3,096 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж забелязва в бара една красива жена. Присламчва се към нея и се опитва да я заговори. Тя се обръща към него и казва: - Напразно си губиш времето, пич. Аз се пазя за мъжа, когото ще обикна за цял живот. - Егати кошмара! Това сигурно е голямо бреме? !? ? - удивен пита мъжът. - А не е толкова тежко, само съпругът ми много се ядосва...
Мацка разказва на приятелките си след среща: - Е, как е той? - Ах, супер! - Хубаво ли се целува? Добре ли ухае? - Великолепно! - Вечерята вкусна ли беше? - Ах, много, много вкусна! - Ааааа... Имаше ли... секс? - Имаше, момичета, той е просто невероятен! Разказва младежа след среща: - Е? - Да. - Браво, пич!
Дете стои пред майка си, а тя му обяснява спокойно: "Не, ти не беше даунлоуднат, а роден..."
Един пияница се прибирал късно вечерта през една гора. По пътя, обаче, не издържал и легнал под едно дърво да поспи. През ноща в гащите му влязъл един смок. На сутринта пияндето решил да се изпикае. Застанал под едно дърво, и започнал да си го вади... (след 5 минути чудене): - Абе, ние ще пикаем или ще се гледаме?
- Лястовичките са много полезни птички. Те изтребват мухите... - Глупости! През зимата тук не се мярка нито една муха, а щом долетят лястовичките, мухите плъзват навсякъде!