Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо трябвало да ходи на карнавал с костюми и се чудел чудел какво да облече и накрая се намазал целия със лютеница и си напълнил устата със кисело мляко. Като отишъл на каранавала Марийка го попитала: - Като какъв се е маскирал бе Иванчо? - Като пъпка! - и й се изплюл в лицето.
Иванчо и Марийка 3,343 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излезна на пазара нов вариант на кубчето на Рубик за полицаи - цялото е само един цвят, и вариант за военните - като за полицаите, но не може да се върти... Иванчо се оплаква на приятел: - Струва ми се, че моите родители ме ненавиждат. - Защо така мислиш? - Дават ми странни играчки, като се къпя във ваната... - Какво ли не става за игра във ваната. - Така ли? Тостер, сешоар, разклонител?! Дъхът ти е толкова лош, че хората предпочитат да ти дишат пръднята! Конферансие тръби пред входа на цирк: - Не се скъпете, уважаеми граждани! Влезте и ще видите двегодишно детенце, което знае да чете! Всички бащи и майки влизат вътре. На арената малко момченце прелиства някаква книга. - Нищо не чуваме! - обаждат се гласове от публиката. - Няма и да чуете, защото нашето дете знае само да чете, но не и да говори - успокоява ги конферансието. Трима наркомани тръгват на някъде, но ги мързи да вървят и единия вика: - Аре ще си хванем такси, ама ще се държите нормално, шофьора да не заподозре, че сме надрусани. Качват се те в таксито и след 2 минути шофьора вика: - Абе момчета вие да не сте се надрусали? - Еее, как ни позна бе? - казва единия. Ами как... седите ми тука тримата на предната седалка.