Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Докторът поглежда в устата му и казва: - Този зъб е в тежко състояние и трябва веднага да се извади. След тези думи зъболекарят се пресяга за клещите. Пациентът протяга ръка и стиска леко топките на зъболекаря с думите: - Няма да ни боли, нали, докторе?
Професионални 3,478 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка отива при доктора: Б: - Доктор, помогнете! Ужили ме пчела! Д: - Няма страшно, сега ще намажа... Б: - Но как ще я хванете? Пчелата сигурно отдавна е отлетяла някъде далеч! Д: - Неее, ще намажа мястото, където ви е ужилила. Б: - Ааааа. Беше в парка, на една пейка под едно дърво. Д: - Идиотка! Ще намаже тази част от тялото, където ви е ужилила пчелата и ще мине! Б: - Така да бяхте казали, докторе! Пчелата ме ужили на китката на ръката. Божичко, как ме боли! Д: - Коя точно? Б:(невинно) - Откъде да знам? За мен всички пчели са еднакви.... Започвам да си мисля, че понеделниците настъпват прекалено често и някак внезапно... Катаджия спира шофьор: - Направихте нарушение... Шофьора: - Виновен съм, но може ли да ми простите, днес имам рожден ден. Катаджията гледа в шофьорската книжка датата на раждане: - Поздравявам ви и разбира се, че ви прощавам, но така ми се иска да пия едно хубаво уиски довечера за ваше здраве! - Тате, имам проблем! - Казвай набързо, че имам много работа! - 100лева! Двама борци решават кръстословица: - Как е "спортно равенство" с две букви, първата е "О"? - 0:0 бе, идиот!