Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
забележка в бележника на Иванчо: "Пее в час по музика"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
"В България е прекрасно - вие ми плащате, за да правя деца, после ми плащате, за да ги отгледам. За мене - кефа, за вас - бачкането". думи на мангала
Черен хумор
03.10.2017
1,766 прегледа
Следващ →
Още вицове
От полицейската хроника: "Днес в района на кръчма "Куция пес" е намерено тялото на гражданина Иван И. Това е трето тяло на гражданина Иван И., което е намирано тази седмица".
Полицията на мястото на самоубийство - три блондинки скочили от последния етаж. При огледа, инспекторът вижда, че едната е жива и пита: - Абе, такива красиви момичета, защо скочихте от покрива? - Ми пробвахме дали ще летим с новите превръзки с крилца...
Спира катаджия мутра и го пита: - Имате ли оръжие? - Да, картечница, два автомата и гранати. Нямам разрешително... Катаджията е в шок. - А наркотици? - Да. 2 кг хероин за продаване, хашиш за пичовете и тревица за мен. Катаджията, в шок от наглостта на мутрата, пита: - А в багажника какво има? - В багажника има труп на катаджия. Има и свободно място...
Разговор между шофьори на дизелаци: - Трака ти калника! - Какво? - Трака ти калникааааааа! - Какво? - Викам, че ти трака калникааааааа беееее! - Какво? Абе говори по-силно, че ми трака калника и не мога да те чуя!
Инспектор отишъл в лудница за функционално засегнати математици (т.е. всеки се мисли за функция) за да провери дали някой не се е оправил. Събрал ги всичките и извикал: - Сега ще ви диференцирам… Всички се разбягали с изключение на един. - Ти що не бягаш? - с надежда го попитал инспектора. - Пука ми на аргумента, аз съм Е на Х-та - отвърнал той.