Мъж, жена му и двете им деца са на ресторант. Яли, пили и се веселили.
Решили да си тръгват. Идва келнерът за да оправят сметката. Готово.
Бащата казал на келнера:
- Извинете, ще може ли да ми сложите месото от съседната маса в нещо, защото имаме куче?
Изведнъж едно от децата казва:
- Ура, ще си имаме куче!
ще си имаме куче
След прескофернцията на ДПС,журналист от "САБАХ" пита Доган:
- Защо не изслушате лидерите на другите партии след вас?
- Нямам време.Отивам да гледам филма ""Няма нищо по-хубаво
от лошото време"",а после ще чета приказки за Настрадин ходжа
и хитър Петър,Иван,Стефан и др.