Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
След прескофернцията на ДПС,журналист от "САБАХ" пита Доган: - Защо не изслушате лидерите на другите партии след вас? - Нямам време.Отивам да гледам филма ""Няма нищо по-хубаво от лошото време"",а после ще чета приказки за Настрадин ходжа и хитър Петър,Иван,Стефан и др.
Политически 3,277 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Кума Лиса легнала на горската полянка и се съблякла чисто гола и се разкрачила. В същото време Вълчо минавал по пътя до полянката и като видял лисицата казал: -Абе, Кума Лисо не мислиш ли, че като си легнала, така някоЙ може да ти направи нещо лошо. А лисицата с усмивка казала: -Айде де, Вълчо направи ми нещо лошо. Тогава вълкът отишъл и й счупил ръката. В затвора: - Васко, честита нова година! - Каква нова година бе, виж че е лято! - Сега бях на разпит, казаха че ще ти лепнат още една година за кражба. - Какво е глобализация? - Това е, когато богати китайци пътуват до Италия, за да си купят дрехи, произведени в Китай. Първокласник пита баща си – математик: — Тате, как се пише осмица? — Много просто. Взимаш знака за безкрайност и правиш централна ротация на „пи“ върху две. Възрастна и строга учителка пита децата: - Какво дава кокошката? - Яйца - отговорила Марийка. - Точно така. А какво дава кравата? - Мляко отговорила Стефка. - Правилно казала учителката. А какво дава овцата? Иванчо ядосан отговорил: - Дава уроци и гадни задачи за домашно.