Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Четирима мъже носели един трабант.един мъж минал покрай тях: -А, бе защо го носите този трабант? Да не е развален, или бензинът свърши? Четиримата мъже отговорили: -Не, бе бързаме!!!
Разни 1,428 прегледа
Следващ →

Още вицове

Здравейте, Вие се обадихте във военното окръжие! Ако искате да служите в армията - натиснете звездичка, а ако не искате в армията - натиснете решетка… В гората бандити ограбили ловец. В полицията го питат: - Не можахте ли да се защитите по някакъв начин? - Какво можех да направя? - обидил се ловецът. - И двете ми ръце бяха заети - в едната държах нож, а в другата - пушка! Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала. Един мъж трябва да е два пъти по-умен от която и да е жена за да свърши една работа толкова добре колкото нея. За щастие това НИКАК не е трудно.... Чукча се готви за командировка в Москва. Казват му: - Донеси дефицитни стоки! - А къде са те? - Там където видиш опашка, значи продават дефицитни стоки. Отива чукчата в Москва. Взел такси и казва на шофьора: - Води ме за дефицитни стоки ! - Къде, в ЦУМ, в ГУМ, на пазара? - Там, където има по-голяма опашка. Шофьорът го закарал пред ГУМ-а. Слиза чукчата на Червения площад и гледа пред мавзолея огромна опашка. Казал на шофьора: - Аз оставам тука ...