Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три задръстени мутри си циклят в едно заведение и се опитват да изглеждат интелигентни. Първият казал: - Аз мисля, че на Маркс има живот! Вторият добавил: - Да и аз дочух подобна теорема... Третия, за да не се преебе, че нищо не е казал: - Ми не знам, момчета, аз съм импотентен по тоя въпрос...
Семейни 1,777 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Добро утро! - Не бързай с изводите. - От какво се страхуват и жабите, и момичетата? - От щъркели. Урок по химия. Лабораторно упражнение. Учителката пита: - И така, деца, какво получихте? Марийке? - Някаква бяла течност. - Браво, шест. А ти, Петърчо? - Моята е малко жълтеникава. - Почти си се справил, пет. А ти, Иванчо? - Нещо кафяво тука бълбука. - Двойка. Целия клас - ЗАЛЕГНИ! След мача кокала обръща се към екипа на БАТЕ БОРИСОВ - ЗАЩО БЕ БАТЕ?? от там му отговарят: - Не съм бате, аз съм ТАТЕ, ЗАЩОТО ВИ ТАКОВАХ МАЙКАТА Дама на около 30 която била доста палава отишла да си вземе детенцето от детската градина. Тръгнали те двмацта с колата, и тъкмо излизат на магистралата и ПРАС! ! ! забива се един х/уй на предното стъкло... Детето се чуди и пита майка си: -Мамо, какво е това? Майката угрижена какво да отговори на детето си се замисля за минутка и казва: -Ами някакво насекомо, миличко! Детето обаче насреща отговаря: -Е, добре, Мамо, то как лети с този х/уй?