Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Ловеч се оказа, че е пуснат непотърсения фиш за близо 7 милиона лева. Явно на човека не са му трябвали пари. Не знаех, че Гриша Ганчев играе тото.
Други 2,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всяка Нова година - това е ден на позора за всеки мобилен оператор. В голям магазин клиент се обръща към информацията на входа: - Извинете, изгубих жена си... - Всичко за погребенията - на третия етаж! Посред нощ в дома на свещеника звъни телефонът: - Ало! Изпратете четири бутилки бира на улица "Хондурас" номер три… - Извинете… - Нали това е кафене "Златната гъска"? - Сеньор, аз съм свещеник… - Но, падре, какво правите по кръчмите толкова до късно? Момиченце се прибира вкъщи след училище. Естествено майката започва да пита, как е било в училище, какво са учили… - Днес учихме приказката за Червената Шапчица. - отвръща момиченцето. - И на какво учи децата тази приказка? - Тя ни учи добре да помним как изглеждат нашите баби. Фен на Левски намерил бутилка в морето. Потъркал я и от нея се появил дух. - За благодарност, че ме спаси ще ти изпълня три желания. - казал духът. - Каква е оловката? - попитал съобразително фенът. - Каквото си пожелаеш ти, всеки фен на ЦСКА ще го получи двойно. Позамисли се човекът и отсякъл: - Защо не, ще го преживея. Искам едно ферари. - казал той. В този момент всички цесекари по света получили по две. - Второто ми желание е да имам един милоин долара. Щракнал с пръсти духът и се появили и един милион долара. - Какво ще е последото ти желание? Напомням ти, че всеки фен на ЦСКА го получава в двоен размер. Фенът на Левски се позасмял и казал: - Като се замисля, винаги съм искал да даря единя си бъбрек.