Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В един малък, всички били фенове на Левски. Един от тях бил на смъртно легло и при него отишъл свещенник да го изповяда. "Отче, станах цесекар", казва умиращият. "Защо ни предаде така, синко", пита го попът. "Отче, помислих и осъзнах - по-добре да умре един от тях"
Разни 2,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътен полицай спира автомобил за проверка. Полицаят: - Фамилия? Водачът: - Чия? Полицаят: - Име? Водачът: - Чие? Полицаят (замислено гледащ шофьорската книжка): - Чия… Чие… Китаец ли е, какво ли е… - Мен са ме молили да се омъжа стотици пъти. Но аз винаги съм отказвала. - И кой, например, те е молил ако не е тайна? - Мама и тате. Опит - така наричаме грешките си, за да не си ги признаем... Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре. Заекът имал рожден ден. Решили вълците да му изпратят поздравителна телеграма. Седнали, написали я, дошли до подписа и взели да се чудят какво да напишат: "глутница вълци" или "група другари". Накрая се решили на компромис: "глутница другари".