Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Смъртта не е най-голямата загуба. Най-голямата загуба е това което умира в нас докато сме живи
Бисери 3,359 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама рибари ловят близо един до друг риба. На единия чудесно му кълве, а на другия - не пипа. Той не издържал и попитал: - На каква стръв ловиш? Късметлията решил да се пошегува и отвърнал: - На хапчета против трипер! Първият веднага се качва на колата и отива в аптеката в близкото село. Още от вратата се провикнал: - Имате ли хапчета против трипер? Дайте ми веднага две кутийки! - Успяхте ли да хванете? - пита го ехидно аптекарката, опаковайки покупката. - Още не, но страхотен обект съм открил! Американски полицай звъни на входната врата на гражданин и когато оня отваря, заявява: - Обвинен сте, че притежавате нелегално копие на "Коунтер Страйк". - Ама аз съм на Линукс...и нямам звукова карта... - Съседите ви се обадиха, че са чули изстрели и експлозии...? - А, това ли....Ами пострелях малко с картечницата, хвърлих две гранати в задния двор... - Тоест, не сте играли на нелицензионна игра? - Не, не съм. Стрелях с истински оръжия. - Е, ами тогава - довиждане и извинете за безпокойството... Как се наричат съгражданите на Перник? Съперник. МВР съобщава, че считано от днешна дата за предупредителен ще се счита не първият, а четвъртият изстрел. Защо не се ожениш? - Честно да ти кажа, непрекъснато мисля за жена ти. - Какво, за моята жена?! Ах, мръсник! - Не се притеснявай, аз само се страхувам, че и аз мога да попадна на такава...