Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В коридора на болницата. Жена трескаво дочаква излизащият от реанимацията лекар и го пита: - Докторе, как е мъжът ми? - Как да Ви кажа... не е добре. Една седмица в реанимацията. После още месец интензивни грижи у дома, трябва да му сменяте подлогата и да го къпете всеки ден, той ще бъде в безпомощно състояние. После още два месеца санаториум и още няколко месеца домашни грижи... това няма да излезе НИКАК евтино... А и той никога няма да се възстанови и няма да може да се движи. Следва пауза, в която докторът гледа пребледнялата и мълчалива жена, след което продължава: - Успокойте се, госпожо, шегувам се! Умря мъжът ви, почина!
Лекари 3,550 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо казва на жена си: - Скъпа, стотици пъти съм ти казвал, че за мен съществува само една жена на света! - Да, но все още не си ми казал коя е! Разказ на ветеринар: Веднаж на гости ми дойде бивша моя студентка. Седим, говорим си и в един момент телефонът й звъни. Стопанката на куче, при която тя се кани да върви. Разговорът (както го чух, т.е. – само нейните отговори) звучеше така: - Да, ще дойда при вас след около час… Сигурно, по-добре да ме посрещнете на спирката на метрото. "Западен парк"? Добре, след един час. Как да ме познаете? Ами, аз съм висока и стройна. Облечена съм с черно палто, дълга черна пола… Черни ботуши… Чантата… Въобще, цялата съм в черно и с коса... В разговора настъпва дълга пауза. - …Коса – това е някаква прическа! В живота на мъжа има две големи разочарования: Първият път, когато не се получи втори път. И вторият път, когато не се получи първи път... Учителката пита Иванчо: - Какво получаваме от офцата, Иванчо, освен мляко? - Вълна, разбира се. - Какво се прави с вълната? - Не знам, госпожо. - Как така не знаеш? Палтото ти от какво е направено? - От палтото на тати. Борец тръгнал да си води сам счетоводството и получил разяснения: - Ще разделиш един лист на две графи: едната дебит, другата кредит. - Какво е това дебит, кредит...? След обстойно изложение с нагледни примери, той уверено разделил листа и написал над двете графи: "СЪМ СИ ГИ ВЗЕЛ" - "СА МИ ГИ ДАЛИ"