Лондон. Нощ. Мъгла.
- Господине, извинете! Турист съм и не мога да се ориентирам в това лошо време... Накъде се намира Темза?
- Натам - сочи непознатият.
- Нищо не се вижда! Сигурен ли сте?
- Да. От нея излизам...
Две жени си говорят:
- Съседке, много ми е неприятно да ти го кажа ама това куче дето го имате е време да махнете.
- За какво куче говориш?
- За вашето, вече от години като стане 3 сутринта и вие чак до разсъмване.
- Ааа това не е куче, това е съпруга ми, който иска да го пусна да се прибере след поредната пиянска нощ.