Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Погледнете тук! Не виждате ли, че приемното ми време е до шест вечерта? - Виждам, докторе, но кучето, което ме ухапа сигурно не знае да чете!
Лекари 3,688 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дете попитало баща си: - Тате, пръднята тежи ли? - Не, сине, защо питаш? - Е щом не тежи, значи съм се насрал... В Африка човекоядец хванал американец, французин и руснак. Поставил условието, че който каже дума, чието ехо да звучи повече от 5 минути, ще го пусне на свобода. Американецът извикал: - О, к-е-е-е-е-й! - 3 минути. Французинът се провикнал: - М-е-е-е-р-с-и! - 4 минути. Руснакът: - Водка да-а-а-ват! Ехото отвърнало - Къде-е-е-е? Къде-е-е-е? - 2 часа. Прибира се мъжът посреднощ на пръсти. -Не те е срам... пияница.. мръсник......!!! -Не бе жена, задрямал съм на вън в хамака. -Къв хамак бе??? аз го прибрах още оня ден. -ЕЕ... аз се придържам към мойта версия. Шеф казва на своя работник Бай Колю да се подготви добре, защото утре ще идва Първанов. Той се приготвил добре. Идва Първанов и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден началникът казва на Бай Колю пак да се подготви добре, защото щв идва президента на Русия Медведев. Бай Колю се подготвя. Идва Медведев и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден шефа казъл на Бай Колю че ще го земе с него на посещение при папата. Отиват при папата и застават в центъра на площада. Папата: — Това там Бай Колю ли е? Да се качи при мен. Качил се Бай Колю говорил, говорил с папата и като слязъл видял шефа си в бесъзнание. След 2 месеца шефа се оправил и казва на Бай Колю: — Че познаваш Първанов – приех го, че познаваш Медведев – приех го, че познаваш папата – приех го, но неможах да издържа когато един японски журналист ме попита: ”Кой е този горе до Бай Колю?”. Телефонът звъни в дома на наскоро оженил се лекар. Негови колеги го канят за игра на карти. След разговора той казва на младата си съпруга: - Спешен случай! - Сериозно ли е? - Много! Трима лекари вече са там!