Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е общото между гинеколога и туристическия агент? - И двамата се трудят там, където другите си правят кеф...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Връща се първолак от училището след първия учебен ден и минава покрай детската градина. В двора децата играят в пясъчника, приближил се към тях, въздухнал и казал: - С удоволствие бих си поиграл с вас, но образованието не ми го позволява.
Разни
03.10.2017
1,511 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели, Иван и Асен, се срещат на улицата. Иван е с посинено око. Асен го пита: - Ти защо си с посинено око бре Иване? Иван му отговаря: - Защото говорих на "Ти" на жена ми! - Па вие от колко години сте женени, че не си говорите на "Ти"? - пита Асен. Иван отговаря: - О ние сме от пет години женени, но снощи си лягам с жената и тя ми вика "Знаеш ли, че не сме правили секс от една година?" А аз и отговарям - "Ти не си правила"!
Иванчо среща на улицата хубавата Марийка: - Здравей, как се казваш? - А? - Как се казваш? - Марийка. - Да се разходим в парка? - А? - Да се разходимв Парка? - Добре. След един час, след като я изчукал на една полянка, Иванчо пита? - Хареса ли ти? - А? - Кеф ли ти беше, питам? - Аха, много.. - Абе ти да нямаш някакво заболяване на ушите, трудно чуваш нещо? - Не е на ушите, то е усложнение от сифилиса на слуха...
- И не ми се прави на прекалено умен! - Хич не се правя, но на твоя фон някак неволно се получава.
Погребение във Венеция (град целия във вода). Жена в погребалното бюро: - Можете ли да ми някакъв вид погребение за мъжът ми? - Ами погребение С-класа: ковчег от бял бор, златни дръжки, оркестър на голяма гондола, на опечалените голяма гондола 500 евро. - Не, не. Много е скъпо, друго? - Погребение 2-ра класа: ковчег от черен бор, сребърни дръжки, орекестър свири на малка гондола, на опечалените малка гондола - 450 евро. - Не пак е скъпо. Ако може за около 50 евро. - Добре. 54-та класа: чамов ковчег с ръждясали дръжки без оркестър, НА ОПЕЧАЛЕНИТЕ СЕ РАЗДАВАТ ПЛАВНИЦИ
Колкото е по-красива жена, толкова по-бързо летят времето и парите.