Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как можеш да спасиш чалгар? - Не може, все още не са открили как да се присажда мозък...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
-Поради залежи на мед в Андите я наричат медената планина. -Ама, Живке ако беше медена досега да са я изяли! Ученичка на изпит
Бисери
03.10.2017
2,616 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена се обажда на съответните ЖП служби и се оплаква: - Абе, като минава влакът и ми се тресе гардеробът!Падат ми дрехите оттам, бели стават! Пратете човек да види на място и да оправи проблема! Идва майстор, влиза в гардероба и чака да мине влака. През това време обаче се прибира мъжът на жената и гледа..мъжки обувки в коридора!По инерция отваря гардероба и гледа...мъж! - К’ъв си ти, бе?!К’во правиш тука?! - Ами...ако ти кажа, че чакам влака, надали ша ми повярваш!
Лежи пиян младеж на перона и се превива от смях. Околните не издържали и извикали "Бърза помощ". Идва доктора и разпива младежа. През сълзи от смях: - Хора, изпращаха ме двадесет човека в казармата. Те заминаха, а аз останах.
Мъж и жена си споделят, кой как ще постъпи, ако завари другият да му изневерява. Жената казала: -Ами, сигурно ще я оскубя, ще направя луд скандал, абе незнам ще откача. А, мъжът рекъл: –А, аз сигурно ще го изхвърля през прозореца, а след това и бастунът му. -Чакай бе, какъв бастун?-попитала жената. -Че, при теб само някой сляп може да дойде.-отговорил мъжът.
Открили магазин в гората и още първия ден има дълга опашка. Отива Зайо и започва да се предрежда: - Извинете, може ли да мина, извинете, извинете - и стигнал до Баба Меца. Тя го хванала и оооп метнала го най-отзад. И така няколко пъти и Зайо се ядосал и казал: - Гледайте си работата тогава. Днеска няма да отварям!
Жена отива на очен лекар. Влиза в кабинета и без да каже нищо се съблича и се разкрачва на кошетката. Доктора изумен: - Ама госпожо, какво правире? Жената без колебания: - Бъркай! - Ама как така? ! Аз съм очен лекар а не гениколог! Жената отново: - Бъркай! - Ама чакайте малко имате грешка - Бъркай бе! Доктора какво да направи, и пъхнал единия пръст, сложил втория и пак плахо: - Ама ... Жената го секнала и извикала решително: - Бъркай беееее! ! ! Доктора продалжил да вкарва пръст след пръст, вкарал си китката, стигнал до лакета и тогава жената: - А! При това положение ми се насълзяват очите