Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две жени си говорят: -Моя мъж го отказах от пиенето. -Е, как г направи. -Ами сложих една умряла вмирисана котка в бюрето с ракията,той се отврати икрай.що и ти не пробваш? Жената веднага приложила метода и когато мъжу и както винаги не си дошъл до 10 часа вечерта тя слязла да го търси у мазата.отваря вратата и гледа мъжът и се напил хванал вмирисаната котка цедия над чашата и вика. -ARE BE КОТЕНЦЕ ПУСНИ ОЩЕ 50 ГРАМА
Пиянски 1,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво казва блондинка, която иска секс? - Лелеee, ама съм пияна. В едно село на един дядо му се разболяла бабата, от няма вече накъде я завели на доктор, а тоий казал на дядото, че бабата е пътник и само трябва да идват на контролни прегледи. Така месец, два , три и вече, когато бабата била пред умирачка помолила дядото за последно да я уважи.Дядото - мъчно му за бабата, ама сабрал сили и я боднал. На другия ден гледа бабата станала, изпрала, сготвила и шета из градината. А дядото си вика "Ей, аз ако знаех, че така ставало то, нямаше да изпуснем тате миналата година!". Сестра към пациента който ще прави нагревки: -Господин Иванов, днес как ще правим, легнали или седнали? .... Бабичка решила да изненада внука си и извикала двама клоуни за рождения му ден. Дошъл денят, всички стоят и чакат, а клоуните ги няма. По едно време на вратата се звъни. Отваря бабата, а на прага седят двама скитници. - Стопанке, дай да свършим някаква работа. Дърва да нарежем, нещо друго.... абе за една бутилка ракия... - Става! Триона и брадвата са в бараката, дървата са отзад, действайте... Продължават да чакат клоуните. По едно време бабата гледа през прозореца - единият скитник търчи из двора, надава някакви крясъци, пада и се въргаля по земята. Извикала вторият и му казва: - Дали вашият приятел ще се навие, да се направи на клоун пред внука ми. Малко да го развесели, виждам, че го може....ще му дам 50 лева... - Ами, не знам.....трябва да го питаме...Ей, Пешооооо, навитак ли си за 50 лева да ти отрежеме още два пръста бе? Любими, аз ти донесох толкова болка....къде да я оставя?