Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В градската баня: - Защо стоите под душа с чадър? - питат един борец. - Забравих си хавлията в къщи.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Мими, имаш ли нещо против да вечеряме заедно тази вечер? - Не разбира се! Ще ми бъде приятно. - Тогава в 7:30 у вас. Ще сготвиш и сармички, нали?
Разни
03.10.2017
2,023 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж отива на лекар. - Докторе, единият ми ташак е по-голям от другия. - Я, да видим?- казва докторът. Младежът вади единият около 500 гр. и го слага на масата. Докторът с изумление: - Да, този е доста голям. Мъжът отговаря: -Проблемът е, че това е по-малкия.
- Как мина уикенда с новата ти приятелка? - Не ми даде! Даже не ме допусна наблизо... Каза ми: "Забрави, че го имаш!". При тези думи ми изключи компютъра и ме вкара в леглото.
Каквото и да си говорим, англичаните не обичат индийците. Веднъж в луксозен лондонски квартал си купил къща и се заселил индиец. Съседът му - англичанин, си купил Ролс-Ройс. След седмица индиецът звъннал на вратата на съседа си: - Несправедливо се отнасяш ти към мен. В края на краищата и аз живея не по-зле от теб - ето, ти имаш Ролс-Ройс, и аз имам Ролс-Ройс. Амбициран, англичанинът си построил в задния двор плувен басейн. След месец индиецът позвънил на вратата. - Несправедливо се отнасяш ти с мен! Виж - ти имаш басейн, и аз имам басейн... Не по-зле от тебе живея! Англичанинът продължил да се отнася надменно със съседа си. След месец индиецът пак звъннал на вратата му. - Напразно се отнасяш така с мен! Виж, аз живея дори по-добре от тебе! - Как така? - Ами, аз имам за съсед англичанин, пък ти имаш за съсед индиец...
Питат радио "Ереван": Какво правят мъжете след секс? Радиото отговаря: 1% пуши след секса, 1% заспива веднага, а другите са на път за вкъщи. Аз от кои съм? - пита любопитния по мобилния. Ти си от тия, дето са на път за вкъщи!!
Среща. Момичето пита: - А ти някога целувал ли си се преди да си мен? - Ти пък! Само един път, и то пред хора. - Пред хора ли? Какво са правили? - Хората викаха:"Горчиво!"