Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Когато си открия фирма, задължително ще я нарека ООО ООО. А после ще гледам, как секретарките ще отговорят на телефонните обаждания.
Професионални 3,378 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хванал пъдаринът един циганин, че краде от лозето: - Ха сега ела с мен при кмета! - рекъл той. Отиват и кмета казва: - 1000 лева глоба. - Ама недей така бе брадчед, аз за булката няколко чепки откъснах, че е бременна та й се дояде като видя лозето. - Нека да дойде булката да видим. - рекъл кмета. Водят жената, тя една млада, слаба… - Абе ти защо лъжеш? - извикъл кмета. - Ама то скоро правено бе, кмете! - рекъл циганинът. Двама си говорят: - Жените са по-лоши от бандитите? - Защо пък? - Защото бандитите искат портфейла или живота, а жените - и едното, и другото. - Иванчо, каква ти е сексуалната ориентация? - БИО! - Е каква е такава тази ориентация? - Всичко, каквото мърда.. Госпожата в училище: - И такааааа, деца, какво полезно нещо направихте през лятната ваканция? Всички един през друг почнали да докладват: кой предавал вторични суровини, кой помагал в селското стопанство, кой изчел всички книги по училищния списък... А Иванчо напъва ли, напъва с вдигната ръка. - Кажи, Иванчо? - Аз спасих Марийка от изнасилване! - Как, бре Иванчо? - ПРИДУМАХ Я. При сексопатологът влизат кученце и котенце и казват: - Докторе, ние много се обичаме, вече две години живеем заедно, а си нямаме дечица. Може би това е защото сме котенце и кученце? - Вижте, основният проблем не е в това, че сте котенце и кученце, а че и двамата сте момченца.