Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Приключва заседание при Борман. Всички тръгват да излизат, но Борман казва: - Щирлиц, останете, ако обичате! Всички вече са излезли: - Щирлиц, вие еврейн ли сте? - Не, руснак. - А аз немец.
Тъпизми 2,575 прегледа
Следващ →

Още вицове

Затворник получава писмо от жена си: "Мили мой, реших да посея марули в задния двор. Кога е най-подходящото време?" Тъй като знаел, че охраната на затвора чете писмата, мъжът отговорил: "Мила моя, каквото и да правиш, не пипай нищо в задния двор. Там скрих парите." Седмица по-късно се получило следното писмо: "Мили мой, няма да повярваш какво се случи онази вечер - дойдоха някакви мъже с лопати и прекопаха целия заден двор." Затворникът отговорил с друго писмо: "Мила моя, сега е най-подходящото време да посееш марулите." - А на мен тъщата само веднъж ми е идвала на гости след сватбата... - Щастливец! - Къде ти... дойде и повече не си отиде. -Виж! Блондинка кара кола с десен волан! - Какво значение има в коя ръка държи бомбата маймуната?! Катаджия, връщайки документите на нарушител: - И за да не забравите сумата на глобата, която трябва да платите, съм я написал с ключ на капака ви... Пациент разказва на психиатър: - Докторе, чувствам страшна болка, жестоко ме боли, когато се наведа, вдигна си левия крак, после го отпусна, след това си вдигна десния крак и го отпусна, след това се изправя и си вдигна ръцете на нивото на пояса! Докторът: - Защо, по дяволите, правите такива глупави упражнения????? Пациента: - Ами, докторе, не зная друг начин за обуване на панталони!