Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Генко, кажи ми честно, какво изпитваш към мен? - Търпение, Искре... Огромно търпение...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Приключва заседание при Борман. Всички тръгват да излизат, но Борман казва: - Щирлиц, останете, ако обичате! Всички вече са излезли: - Щирлиц, вие еврейн ли сте? - Не, руснак. - А аз немец.
Тъпизми
03.10.2017
2,575 прегледа
Следващ →
Още вицове
Затворник получава писмо от жена си: "Мили мой, реших да посея марули в задния двор. Кога е най-подходящото време?" Тъй като знаел, че охраната на затвора чете писмата, мъжът отговорил: "Мила моя, каквото и да правиш, не пипай нищо в задния двор. Там скрих парите." Седмица по-късно се получило следното писмо: "Мили мой, няма да повярваш какво се случи онази вечер - дойдоха някакви мъже с лопати и прекопаха целия заден двор." Затворникът отговорил с друго писмо: "Мила моя, сега е най-подходящото време да посееш марулите."
- А на мен тъщата само веднъж ми е идвала на гости след сватбата... - Щастливец! - Къде ти... дойде и повече не си отиде.
-Виж! Блондинка кара кола с десен волан! - Какво значение има в коя ръка държи бомбата маймуната?!
Катаджия, връщайки документите на нарушител: - И за да не забравите сумата на глобата, която трябва да платите, съм я написал с ключ на капака ви...
Пациент разказва на психиатър: - Докторе, чувствам страшна болка, жестоко ме боли, когато се наведа, вдигна си левия крак, после го отпусна, след това си вдигна десния крак и го отпусна, след това се изправя и си вдигна ръцете на нивото на пояса! Докторът: - Защо, по дяволите, правите такива глупави упражнения????? Пациента: - Ами, докторе, не зная друг начин за обуване на панталони!