Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон...
Разни 1,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

"- Извинете, няма ли опашка?" "-Ами няма!" "-Ееее за пръв път! То направо човек да се нареди два пъти бе!" гражданин в държавна институция Чапай и Петка седят на масата, пият водка и замезват краставички. При тях се примъква Фурманов: - Охо, другари! Хапвате, пийвате двамката... Я аз да стана трети! - А, не, ти ще си седми. - Как така седми? - Ами шестима вече изгонихме. Двама луди се бият в коридора с дъски по главите. Идва лекар и ги пита: - На какво играете? - На война. - А не ви ли боли? - А-а-а-а, ние сме в танкове! Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"! Полицията в щата Колорадо, САЩ са арестували родителите на 5 годишно момиче, което е тежало 67 кг. В момента се повдига обвинение срещу тях от агенцията за защита на децата. Очевидно двамата родители са я държали гладна през повечето време и горкото момиче не е могла да достигне средното тегло за възрастта си.