Двама големи баровци си акат и си говорят:
- Абе, ние сега с теб физическа ли работа извършваме или умствена?
Другият мислил, мислил:
- Абе, ако беше физическа щяхме да накараме друг да я свърши, значи е умствена.
"Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците:
- Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0!
Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите.
- Как свърши мачът? -попитали го другите.
- 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!!
- Как така бе, нали ги утрепа от бой?!
- Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон...