Двама пияници се качвали в тролея и единият попитал контрольорката:
- Еий секси с този тролей мога ли да отида до гарата?
Контролйорката:
- Не, не можете!
А другият пиян се провикнал от зад:
- А аз, а аз???
Българина, американеца и англичанина решили да направят саможертва в името на родината си. Качили се на един небостъргач и всеки трябвало да скочи от него.
Първи бил американеца. Той казал:
- В името на родината си оставям тези милиард долара и скочил.
Англичанина направил същото. Българина казал:
- В името на родината си взимам парите и изчезвам.