Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Българина, американеца и англичанина решили да направят саможертва в името на родината си. Качили се на един небостъргач и всеки трябвало да скочи от него. Първи бил американеца. Той казал: - В името на родината си оставям тези милиард долара и скочил. Англичанина направил същото. Българина казал: - В името на родината си взимам парите и изчезвам.
Семейни 3,269 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - Какво е това? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе... ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Ама, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, дий!!! Седи един мъж на брега на язовира и лови риба. Рибата изобщо не кълве. По едно време мъжът вади бутилка ракия, сипва си една чаша и точно в този момент плувката потрепва. Мъжът държи с една ръка чашата, а с другата вади въдицата. На куката виси мъничка рибка, която се откача и пада в чашата с ракия. Мъжът погнусено бърка с два пръста в чашата, вади рибката и я мята във водата, след което изпива ракията. Изведнъж рибата започва да кълве като луда. Само за половин час мъжът улавя десет килограма риба и доволен си тръгва към дома. На дъното на торбата лежат две големи риби. Едната казва на другата: - Голема гад излезна онва малкото. Как ни прекара само ... неговата м... Хващал бил, черпел бил по ракия и после пускал обратно във водата ... Две приятелки на кафе на девети март: Как мина празника муци? Хмм, как, моят ме изръга едно хубаво сутринта за честит празник! Блазе ти, пък моят мухльо ми подари блузка... Помня, как в пети клас спорихме с момичета кое е по-добре да си:момче или момиче. Като аргумент в своя полза те сочеха, че ние момчетата трябва да се бръснем, а те не. Милите... Юрий Гагарински е првиот македонец во космосот!