Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как жените коментират как са се чувствали след първата брачна нощ. Англичанката: повече такива срамни движения никога няма да правя! французойката: само да си изплакна устата и ще ви обясня. Чехкинята: казах му, че ако не може да повтори, ще ида в България. Българката: Пешо, Пешо, ако ти беше такава голяма и заплатата..
Семейни 2,887 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един катаджия умрял.Отишъл при Свети Петър. Отворил старецът книгите и гледа: - Я да видим какво пише тука! Ооо, какви са тия рушветчета, заяждания, фишчета? Ти май много мизерии си правил? Май си за ада, а? Чел по-нататък: - Ааа, тука си помагал на хората,справедлив си бил, така, така, май си за рая! Хм, какво да те правя? Абе, я вземи си избери къде да те пратя! Нашият мислил, мислил, пък казал: - Ами аз..., такова..., в ада може да ми е много лошо, ... в рая може да ми е много хубаво... Аз не може ли тука... на кръстовището? Социологическо проучване сред митничарите. Въпрос: - Колко времe ви трябва да закупите BMW? Първият митничар: - Не по-малко от три месеца. Вторият митничар: - Поне пет месеца. Третият митничар (след кратък размисъл: - Не по малко от пет години. - ??? - Все пак BMW е голяма фирма. - Госпожице, какво ме гледате сякаш родителите ви са заминали на вилата?! - Господи! Защо така лошо си устроил този свят? - Аз не съм го устроил. Аз съм дал само хостинг. Има хора, които ни отвращават въпреки достойнствата си, и други, които ни харесват с недостатъците си. Франсоа дьо Ларошфуко