Един милиционер идва рано на работа чисто гол. Дежурният го пита:
-Кво става бе, колега? Къде са ти дрехите?
-Ами в бара, идвам направо от там!
-Е, кво стана?
-Кво стана, първо загасиха лампите и някакъв каза по микрофона - след 30 секунди всички мацки да са голи! Като светнаха лампите, всички гаджета бяха голи!
-А после?
-После същият пич пак загаси и каза - всички пичове след 30 секунди да са голи! И аз се съблекох! Като светна всички в бара бяха голи!
А после?
-Ми после тоя пич каза - Загасям лампите и пичовете да се захващат за работа!
-И после?
-Ми кво, аз дойдох на работа...
Голата истина за нашия живот:
* по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит
* по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен
* по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван
* по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан
* по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган
* по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари
* по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира
* по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари
* по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър
* по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс
* по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост!