Чапаев и Петка препускали с коне защото ги гонели белите.
- Чапаев, този път ни хванаха!
- Петка, скоро четох една индианска книга и гледай само какъв номер ще им скроим. Като наближим гората и видим някое хубаво дърво се хващаш за клона и се набираш, а белите ще ни загубят.
Когато влезли в гората, Чапаев извикал на Петка и двамата се набрали и белите започнали да ги търсят.
След 10 минути Петка се обажда:
- Чапаев, пускам се, не мога повече да издържам.
- Дръж се Петка, още малко остана и белите скоро ще си отидат.
След 5 минути:
- Чапаев, пускам се.
- Петка, дръж се още малко.
- Чапаев, може ли поне малко да си отворя краката и да пусна коня бе?
Голата истина за нашия живот:
* по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит
* по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен
* по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван
* по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан
* по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган
* по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари
* по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира
* по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари
* по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър
* по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс
* по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост!