Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пияница винаги като ходел в кръчмата и поръчвал 5 ракии наведнъж. Веднъж келнерът му казал да не се притеснява, а да си ги поръчва една след друга, а той ще му ги носи. Пияницата обаче обяснил, че има още четирима приятели и винаги всеки един от компанията където седне-пие и за другите! Влиза обаче един ден и поръчва само 4 ракии!Келнерът притеснен попитал дали на някои от приятели те не се е случило нещо, а алкохолика доваолен казал: Не бе, аз днеска спрях алкохола!
Пиянски 2,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек си ходел по тротоара, но изведнъж някакъв с кола изгубил контрол и го бутнал леко. Отвътре излязъл шофьорът и казал: - Много се извинявам, не беше нарочно. Но пък да знаете само какъв късметлия сте, че ви бутнах днес - по професия съм шофьор на камион, ама днеска ми е почивния ден. - Какво ще се получи като смесим плъх и червей? - Компютърна мишка.Изпратил: Светлин Теодосиев Радоев Кумчо Вьлчо паднал в една яма. Минал Зайо Байо и започнал да му пикае на главата. Изпикал се един път, втори път, но като дошъл пак, не щеш ли паднал в ямата и казал на вълка: - Ако щеш вярвай, ама идвах да ти се извинявам! Яхнал Крали Марко коня си Шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени... Свило му се сърцето на Крали Марко и си мисли: "Бреее, тук трябва да е вилнял някой голем юнак - и от мене по-голям...". Върви нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани... Свило му се сърцето на Крали Марко и си мисли: "Бреее, тук трябва да е вилнял някой голем юнак - и от мене по-голям..." Върви нататък, гледа Баба Яга: косата й оскубана, зъбите й избити, изнасилена, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: - Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората? Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: - Жив да си ми, баби, какъв си ми хубав, когато си трезвен... -Съгласен ли си, че самоубийството е вечно решение на временните проблеми? - Не. Аз съм будист. Мисля, че самоубийството е временно решение на вечния проблем.