Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дивия Запад.Жега. Кон влиза в местната уестърнска кръчма на Тумбстоун.Отива на бара и казва: - Едно уиски! Бармана му налива,коня го изпива и излиза.Бармана се чеше по главата и казва: - Ей такова чудо не съм виждал?! От дъното на кръчмата се обажда каубоя Джо: - Да бе в такава жега уиски без лед...
Животни 3,182 прегледа
Следващ →

Още вицове